«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3. Apple “Korkunç Hızlı” tanıtımını cadılar bayramında yapmayı planlıyor – Haberler

Apple “Korkunç Hızlı” tanıtımını cadılar bayramında yapmayı planlıyor – Haberler

apple-korkunc-hizli-tanitimini-cadilar-bayraminda-yapmayi-planliyor-1698216871160.jpg


“Korkunç Hızlı” alt başlıklı bir sonraki Apple Etkinliği, Apple.com’da saat 30 Ekim’de Amerika saatiyle 17.00’de çevrimiçi olarak yayınlanacak. Önceki Apple duyurularında olduğu gibi şirket, bir sonraki donanım etkinliğinde tam olarak nelerin tanıtacağını açıklamadı.

Ancak yaklaşan donanım etkinliğinin Mac’lere odaklanacağı düşünülüyor. Bu haftanın başlarında Bloomberg’den Mark Gurman, Power On bülteninde Apple’ın yeni bir 24 inç iMac piyasaya sürmeyi planladığını bildirdi.

Uzun zamandır yenilenme bekleyen iMAc’e bir dokunuş gelebilir. Söz konusu bilgisayar en son Nisan 2021’de güncellendi; çeşitli renkli varyant seçenekleri, güncellenmiş kameralar ve en önemlisi Intel CPU’lardan M1 yongası uğruna vazgeçilmişti.

Şimdi, “Korkunç Hızlı (Scary Fast)” sloganıyla merak uyandıran Apple’ın M3 çipli iMac’i duyurması yönünde beklentiler büyüyor.

MacBook Pro, MacBook Air ve Mac Pro bilgisayarların tümü M2 çipinin bazı varyasyonlarını içerecek şekilde güncellendiğinden, iMac, orijinal olarak 2020’de piyasaya sürülen M1 çipini hâlâ kullanan tek Mac bilgisayar olmaya devam ediyor.Kaynak

Bir Cevap Yaz

PratikBilgi.Net Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *