«
  1. Anasayfa
  2. Yaşam
  3. Küçükçekmece’de hamile kadına dehşeti yaşatan magandaya dava

Küçükçekmece’de hamile kadına dehşeti yaşatan magandaya dava

kucukcekmecede-hamile-kadina-dehseti-yasatan-magandaya-dava-1698223239499.jpgKüçükçekmece’de geçtiğimiz temmuz ayında D-100 karayolu üzerinde seyir halinde olan iki araç arasındaki yol verme tartışması yaşanmıştı. Tartışma sırasında araçtan inerek hamile kadının da bulunduğu araca yumruklar savuran Oğulcan A. isimli şahıs, aracı kullanan Orhan B., hamile eşi ve akrabalarına dehşeti yaşatmıştı. Görüntüler sosyal medyanın da gündemine oturmuştu. Olayın ardından Oğulcan A., emniyete giderek olayı gerçekleştiren kişi olduğunu belirtmesi üzerine gözaltına alındı. Olayla ilgili taraflar birbirlerinden karşılıklı şikayetçi oldu. Orhan B. ve Oğulcan A. hakkında ‘Mala zarar verme’ ve ‘Tehdit’ suçlarından işlem yapıldı. Emniyetteki şlemlerinin ardından iki taraf da serbest bırakıldı.

KÜÇÜKÇEKMECE CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI GÖZALTI KARARI VERDİ

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, Oğulcan A. hakkında tekrar gözaltı talimatı verdi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli Oğulcan A.’nın ‘Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma’ suçundan tutuklanmasına karar verdi.

SORUŞTURMA TAMAMLANDI

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianamede, sanık Oğulcan A. hakkında “kişiyi hürmetinden yoksun kılma” suçundan 2 yılda 7 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi.

ARACI SIKIŞTIRIP ÖNÜNE KIRMIŞ

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, müşteki Orhan B. ile sanık Oğulcan A.’nın araçları ile seyir halinde ilerledikleri sırada trafiğin akışından kaynaklı sebeplerle tartışma yaşadıkları ve sanık Oğulcan A.’nın aracı müştekinin aracını durdurmaya yönelik olarak sıkıştırdığı ve önüne kırdığı kaydedildi. Müşteki Orhan B.’nin bir süre sanığın aracından kaçmayı başardığı, sanığın son olarak müştekinin aracının önüne ani bir manevra ile kırması sonucu müştekinin aracını durduğu anlatılan iddianamede, sanık Oğulcan A.’nın aracından inerek müştekinin aracına gidip tekme ve yumruklarla saldırarak aracından indirmeye çalıştığı belirtildi. Müşteki Orhan B.’nin aracının kapılarını kilitleyerek saldırıyı engellediği aktarılan iddianamede, aracıyla kaçmayı başardığı ve şikayetçi olduğu anlatıldı.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Sanık Oğulcan A.’nın savunmasında, müştekinin trafikte makas attığı sırada aracına çarpıp kaçtığı, müştekiyi durdurmak için araç ile takip ettiği, müştekiyi durdurmasının ardından olayın büyümemesi için bıraktığı ve suçlamaları reddettiği belirtildi. Sanığın müştekiyi aracı ile bir süre takip ederek, durdurmaya çalıştığı değerlendirilen iddianamede, sanığın aracını ani bir manevra ile kırıp müştekinin aracına tekme ve yumruklarla saldırarak aracından inmesine engel olduğu tespit edildi.

Küçükçekmece’de trafikte hamile kadına dehşeti yaşatmıştı! O maganda için karar verildiKaynak

Bir Cevap Yaz

PratikBilgi.Net Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *